Działania biblioteki

spotkanie1Grupa młodzieży naszej szkoły już drugi rok bierze udział w Wielkim Maratonie Czytelniczym „Na literackim szlaku”. Organizator, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku zaprosiła uczestników na spotkanie z autorką jednej z czytanych w ramach maratonu książek – panią Małgorzatą Wardą.

Warsztaty biblioteczne dla klas pierwszych

warsztaty

We wrześniu biblioteka naszej szkoły podjęła współpracę z Wypożyczalnią Centralną Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni. Efektem były warsztaty dla klas Ib i Ic przybliżające młodzieży mitologię i zwyczaje starożytnej Grecji.

stos

Z wielką radością informuję wszystkich pasjonatów czytania, że III edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego "Na literackim szlaku" właśnie ruszyła!

Zachęcam miłośników książek do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, którego organizatorem jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka w Gdańsku.

Braliście udział w poprzednich edycjach?Jeśli tak, to zapewne znacie zasady gry!Jeśli jednak jesteście początkującymi "Maratończykami" - zapraszam do wspólnej zabawy!

Więcej szczegółów oczywiście w Bibliotece:-)